obrzeza_meblowe001
Oklejanie krawędzi mebli – poradnik
22 grudnia 2023
produkty-thermoblend-thermoplast
Mieszanki PVC – wybór odpowiedniego produktu
22 grudnia 2023
obrzeza_meblowe001
Oklejanie krawędzi mebli – poradnik
22 grudnia 2023
produkty-thermoblend-thermoplast
Mieszanki PVC – wybór odpowiedniego produktu
22 grudnia 2023

Osłony ogrodzeniowe kluczem do zachowania prywatności

Osłony ogrodzeniowe to szybki i skuteczny sposób na odgrodzenie swojej posesji, tarasu czy balkonu od oczu sąsiadów i zachowanie prywatności. Jednym z rodzajów osłon ogrodzeniowych są taśmy ogrodzeniowe dostępne w naszej ofercie. Poznaj ich zalety.

Taśmy ogrodzeniowe zapewnią prywatność i ochronią przed czynnikami atmosferycznymi

Oferowane przez nas taśmy ogrodzeniowe wykonane są z polipropylenu najwyższej jakości. To materiał niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zachowują kształt i kolor pomimo dużej ekspozycji na słońce oraz zmienne temperatury.

Dzięki temu świetnie sprawdzają się do ogrodzeń siatkowych, balustrad balkonów i paneli ogrodzeniowych 2D (bez przetłoczeń) i 3D (z przetłoczeniami). Wszędzie tam, gdzie jest ogrodzenie z prześwitami, można zastosować taśmy ogrodzeniowe, by zachować prywatność.

Takie rozwiązanie będzie też praktyczne, gdyż ochroni taras czy balkon przed wiatrem lub nawiewającymi opadami deszczu i śniegu. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o pozostawione przedmioty czy doniczki z kwiatami. Ogrodzenie skutecznie je osłoni i ochroni przed zniszczeniem.

Poza tym taśmy znacząco redukują hałasy, dlatego są szczególnie polecane w miejscach o dużym natężeniu dźwięków, na przykład przy ruchliwych ulicach, autostradach czy placach budowy. Dzięki temu znacząco poprawiają jakość życia codziennego.

Łatwy montaż taśm ogrodzeniowych

Kolejną zaletą naszych taśm ogrodzeniowych jest możliwość samodzielnego montażu. W zestawie z taśmą znajdują się specjalne klipsy montażowe, dzięki którym można przytwierdzić taśmę do ogrodzenia w taki sposób, by się spod nich nie wysunęła pod wpływem silnego wiatru czy mechanicznego uderzenia.

W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybrać taśmę do montażu poziomego lub pionowego. System poziomy jest popularniejszy. Podczas montażu trzeba dobrze naciągnąć taśmę, by była napięta i przeplatać ją przez kolejne części ogrodzenia. Na początku i na końcu przypinamy taśmę klipsami mocującymi.

Proces powtarzamy aż taśma pokryje całe ogrodzenie. Duży wybór szerokości taśm, systemów montażowych, kolorów i wzorów oraz estetyczny wygląd klipsów montażowych sprawiają, że całość prezentuje się spójnie i elegancko.

Przeczytaj także: Jaką osłonę ogrodzeniową wybrać?

Taśmy ogrodzeniowe od producenta

W ofercie naszego sklepu znajdziesz estetyczne, funkcjonalne i trwałe systemy ogrodzeniowe, które przetrwają lata. Nasze taśmy na długo zachowują atrakcyjny wygląd, są łatwe w utrzymaniu w czystości i nie wymagają konserwacji.

Do montażu poziomego polecamy systemy: Classic, Smart Mat, Basic, Technorattan i Orange Skin. Do montażu pionowego proponujemy system Simple Line przeznaczy do osłony ogrodzeń 2D (bez przetłoczeń) i 3D (z przetłoczeniami).

Zachęcamy też do sprawdzenia nowości na polskim rynku – systemu The Guard. Zestaw zawiera listwy wykonane z tworzywa sztucznego i doskonale sprawdzi się jako przesłona do ogrodzeń 3D (z przetłoczeniami). Długość listew jest dostosowana do wymiarów ogrodzeń dostępnych na rynku.

Sprawdź naszą ofertę!

Oceń artykuł
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]
↓