tasmy-ogrodzeniowe-ogrod
Osłony ogrodzeniowe kluczem do zachowania prywatności
22 grudnia 2023
listwy_przyblatowe001
Czym zamaskować szczelinę między blatem a ścianą?
18 stycznia 2024
tasmy-ogrodzeniowe-ogrod
Osłony ogrodzeniowe kluczem do zachowania prywatności
22 grudnia 2023
listwy_przyblatowe001
Czym zamaskować szczelinę między blatem a ścianą?
18 stycznia 2024

Mieszanki PVC – wybór odpowiedniego produktu

Mieszanki PVC wykorzystywane są do szeroko pojętego przetwórstwa metodą wytłaczania. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej mieszanki wykonanej w odpowiednich proporcjach oraz składników najwyższej jakości. Wysokiej jakości produkt gwarantuje wysokiej jakości efekt wytłaczania.

Mieszanki do wytłaczania z twardego PVC

Oferujemy szeroki wybór mieszanek do wytłaczania wykonanych z twardego PVC. Mają one rozmaite zastosowania, a dzięki korzystaniu z własnych, sprawdzonych receptur jesteśmy w stanie przygotować granulat idealnie dopasowany do potrzeb Klienta.

Granulaty przygotowane z twardego PVC i barwione w masie mogą być wykorzystywane zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Na przykład mieszanki THERMOBLEND 114 wykorzystuje się do wytłaczania drobnych profili budowlanych, kanałów oraz listew niewymagających obróbki mechanicznej. Charakteryzują się zwiększoną zawartością wypełniacza.

Z kolei THERMOBLEND 116 jest przeznaczona do wytłaczania obrzeży, listew meblowych i przypodłogowych czy odbojników. Mieszanka jest modyfikowana pod kątem udarności i nadaje się do zastosowań wewnątrz budynków.

Mieszanki THERMOBLEND 118 wykorzystywana jest do wytłaczania profili okiennych, paneli ściennych elewacyjnych i innych zastosowań zewnętrznych.

THERMOBLEND 150 to mieszanki do wytłaczania rynien dachowych jednowarstwowych w kilku kolorach. W zależności od oczekiwanego stopnia połysku w mieszance zastosowana jest inna ilość wypełniacza.

Mieszanki THERMOBLEND 151 są przeznaczone do wytłaczania rur litych, ciśnieniowych.

Mieszaki do wytłaczania z miękkiego PVC oraz zatrzymywania i czyszczenia wytłaczarek

W naszej ofercie nie zabrakło też mieszanek z miękkiego PVC do zastosowań wewnętrznych. THERMOBLEND 202 to mieszanki przeznaczone do wytłaczania miękkich profili meblowych i budowlanych, odbojników czy uszczelek statycznych.

Polecamy także mieszankę THERMOBLEND 104 służącą do zatrzymywania i czyszczenia wytłaczarek. Kolor zielony masy pozwala na precyzyjne czyszczenie i kontrolowanie statusu czyszczenia.

Dbając o najwyższą jakość usług, zapewniamy, że wszystkie mieszanki THERMOBLEND spełniają wymagania Dyrektywy ROHS 2011/65/UE i Rozporządzenia REACH Nr 1907/2006.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, kładziemy nacisk na barwienie mieszanek zgodnie z indywidualnym wzorcem dostarczonym przez Klienta oraz korzystanie z bogatej gamy kolorów palety RAL lub Pantone.

Decydując się na zakup mieszanek  z twardego lub miękkiego PVC w naszym sklepie, możesz liczyć na:

  • najwyższą jakość oferowanych mieszanek,
  • powtarzalność produktu i stabilność kolorów,
  • fachową pomoc i doradztwo w zakresie doboru nowych mieszanek PVC,
  • indywidualne podejście do wielkości zamówienia,
  • terminowość dostaw zamówień,
  • mieszanki spełniające wymogi dyrektyw RoHS i REACH,
  • możliwość badania właściwości mieszanek pod względem reologicznym oraz wybranych właściwości mechanicznych.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia!

Oceń artykuł
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]
↓