meblowe_005
Listwy meblowe – małe detale, wielki efekt
28 lipca 2023
obrzeza_meblowe001
Oklejanie krawędzi mebli – poradnik
22 grudnia 2023
meblowe_005
Listwy meblowe – małe detale, wielki efekt
28 lipca 2023
obrzeza_meblowe001
Oklejanie krawędzi mebli – poradnik
22 grudnia 2023

Twój dom jest zlokalizowany w centrum miasta? A może posiadasz mieszkanie z pięknym balkonem na dużym osiedlu, gdzie ciasna zabudowa, hałas i ciekawscy sąsiedzi sprawiają, że nie czujesz się komfortowo? Skutecznym rozwiązaniem jest porządna taśma osłonowa! Poznaj jej zalety oraz zastosowania i sprawdź, jaką osłonę ogrodzeniową wybrać dla siebie!

Zastosowanie osłon ogrodzeniowych

Osłony ogrodzeniowe Thermoplast to produkty o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Możesz je z powodzeniem zastosować na terenie domów prywatnych, osiedli mieszkaniowych czy obiektów komercyjnych. Nasze taśmy sprawdzają się rewelacyjnie zarówno na ogrodzeniach panelowych, jak i tych wykonanych z siatki.

Taśmy ogrodzeniowe do montażu poziomego

Wykonane z wysokiej jakości polipropylenu taśmy ogrodzeniowe do montażu poziomego są dedykowane do mocowania na panelach ogrodzeniowych 2D bez przetłoczeń oraz 3D z przetłoczeniami. Sprawdzają się również jako osłona balkonowa oraz wypełnienie tradycyjnego ogrodzenia z siatki.

Osłony ogrodzeniowe Simple Line do montażu pionowego

Produkty z serii Simple Line są dedykowane do pionowego montażu na panelach ogrodzeniowych 2D bez przetłoczeń i panelach 3D z przetłoczeniami. Wysokiej klasy wyroby są proste i szybkie w montażu. Wyróżniają się dużą odpornością na promieniowanie słoneczne oraz doskonałą estetyką.

System ogrodzeniowy The Guard do montażu pionowego

Przeznaczony do montażu pionowego system The Guard to rozwiązanie dedykowane jako przesłona do paneli ogrodzeniowych 3D z przetłoczeniami. Najwyższej jakości produkty są objęte 10-letnią gwarancją.

Zalety osłon na ogrodzenie

Wiesz już, gdzie warto zastosować praktyczne taśmy ogrodzeniowe. Przedstawimy Ci teraz najważniejsze zalety, jakimi wyróżniają się osłony na ogrodzenie marki Thermoplast.

Szybki montaż

Specjalna technologia montażowa sprawia, że instalacja osłony ogrodzeniowej jest bardzo szybka. Proces nie wymaga od Ciebie fachowej wiedzy ani posiadania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy dociąć odpowiedni odcinek taśmy osłonowej na wymiar i zamocować ją na panelu, owijając go taśmą od dołu do góry. Do samego mocowania potrzebne są dedykowane klipsy, dostępne w naszej ofercie.

Estetyczny wygląd

Estetyka to kolejna zaleta osłon na ogrodzenie. Taśmy można z łatwością dopasować do istniejącej aranżacji otoczenia, dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów i kolorów. Doskonała jakość wykonania sprawia, że osłony ogrodzeniowe zachowują rewelacyjny wygląd przez wiele lat.

Ochrona przed wiatrem, śniegiem i kurzem

Taśmy ogrodzeniowe Thermoplast są nie tylko odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne, lecz również doskonale chronią przed wiatrem, śniegiem i kurzem. Zapobiegają również nawiewaniu śniegu oraz liści na teren posesji lub na balkon.

Skuteczna redukcja hałasu

Nowatorska struktura materiałowa taśm osłonowych charakteryzuje się również rewelacyjnymi parametrami w zakresie izolacyjności akustycznej. Osłony na ogrodzenie z polipropylenu izolują przestrzeń balkonową albo teren posesji od dochodzących z zewnątrz dźwięków. Realnie obniżają poziom hałasu, nawet jeśli Twój dom jest zlokalizowany w sąsiedztwie ruchliwej miejskiej arterii!

Większa dyskrecja

Praktyczna taśma ogrodzeniowa doskonale zasłania teren posesji, minimalizując możliwość podglądania Cię przez osoby postronne czy ciekawskich sąsiadów. Poprawia poziom bezpieczeństwa i prywatności, wpływając pozytywnie na samopoczucie Twoje, domowników oraz Twoich gości.

Uniwersalne zastosowanie

Projektanci taśm osłonowych na ogrodzenie stworzyli produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Nie ma znaczenia, czy chcesz zasłonić balustradę balkonową, płot okalający przydomową posesję, czy szybko zabudować ogrodzenie terenu Twojej firmy. Nowoczesne taśmy ogrodzeniowe Thermoplast pomogą Ci w każdej sytuacji.

Łatwe utrzymanie czystości

Produkty nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych. Ich czyszczenie jest proste i nie wymaga stosowania specjalnych środków chemicznych.

Taśmy ogrodzeniowe w naszej ofercie

W asortymencie Thermoplast znajdziesz profesjonalne taśmy ogrodzeniowe do mocowania pionowego i poziomego oraz dedykowane klipsy montażowe. Jeżeli nie jesteś pewien, jaką osłonę ogrodzeniową wybrać, to skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w doborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb.

Oceń artykuł
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]
↓