Kariera w Thermoplast

W Thermoplast Technology P.S.A. jesteśmy przekonani, że zaangażowani, dobrze przygotowani i zadowoleni pracownicy stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu.

Firma Thermoplast zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę oferując pracę na pełny etat.

Zdobyliśmy tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności Dobry Pracodawca 2023, co potwierdza nasze zaangażowanie w tworzenie przyjaznego i etycznego środowiska pracy oraz wzmacniania relacji z naszymi pracownikami.

Aby aplikować do pracy w Thermoplast, przejdź do sekcji "Oferty pracy" na naszej stronie internetowej i wybierz interesującą Cię pozycję. Następnie wypełnij formularz aplikacyjny i dołącz swoje CV. Możesz również wysłać swoją aplikację drogą e-mailiową na adres kadry@thermoplast.eu

Czekamy na Ciebie, abyś mógł dołączyć do naszego zespołu i być częścią naszego sukcesu.

Poznaj nas - razem możemy więcej !

Benefity pracownicze

Twoja kariera zaczyna się od rozmowy. Wysyłając nam CV, stawiasz pierwszy krok w dobrym kierunku.

Aktualne oferty pracy

• OPERATOR PRODUKCJI

Stanowisko pracy: Operator produkcji Miejsce pracy: Libiąż

• REGIONALNY MENADŻER SPRZEDAŻY

Stanowisko pracy: Regionalny Menadżer Sprzedaży Miejsce pracy: Libiąż

• REGIONALNY MENADŻER SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Stanowisko pracy: Regionalny Menadżer Sprzedaży Eksportowej
Miejsce pracy: Libiąż

Nowy pracownik – pierwsze miesiące w Thermoplast

Jeżeli jesteś nowym pracownikiem to będziesz na początku uczestniczył w solidnym programie wdrożeniowym na każdym stanowisku pracy. W ciągu pierwszego miesiąca zatrudnienia odwiedzisz wszystkie komórki organizacyjne naszej firmy i dowiesz się jakie są ich zadania. Poznasz ludzi, z którymi będziesz współpracować i co najważniejsze, w trakcie tego procesu będzie się Tobą „opiekować” wyznaczony do tego doświadczony pracownik Thermoplast.

Jeśli zatrudnisz się na podstawowym stanowisku produkcyjnym przejdziesz cykl szkoleń w ramach Akademii Specjalisty Thermoplast co pozwoli Ci zdobyć nowe i rozwinąć posiadane umiejętności.

Programy rozwojowe dla Ciebie – zdobywaj wiedzę i nowe umiejętności

Akademia Specjalisty Thermoplast – AST – to nasz autorski program szkoleniowy dedykowany pracownikom produkcji na różnych stanowiskach, w ramach którego zdobywają oni wiedzę i doświadczenie dotyczące procesu produkcyjnego. Program obejmuje zarówno szkolenia teoretyczne, jak i praktyczne, które prowadzą doświadczeni specjaliści pracujący w firmie Thermoplast.
Dodatkowym sposobem na rozwój jest możliwość nauki języka obcego online, za pośrednictwem platformy e-tutor, nie tylko dla pracowników, ale również dla ich rodzin.

Brzmi ciekawie?

Nie zwlekaj i aplikuj już teraz!
Być może czekamy właśnie na Ciebie!