Nasi pracownicy i ich pasje

W firmie Thermoplast mamy przyjemność współpracować z osobami, które maja niezwykłe pasje i zainteresowania, w tym z utytułowanymi sportowcami regularnie osiągającymi niesamowite wyniki i zdobywającymi medale w różnych dyscyplinach sportowych.

Poznaj pasje naszych pracowników, które sprawiają, że są oni jeszcze bardziej wyjątkowi.

Siła i determinacja w jednej osobie

Jeden z naszych pracowników, Michał Pacwa, jest nie tylko doskonałym specjalistą w dziale R&D, ale również Mistrzem Polski w trójboju siłowym. Jego zaangażowanie i ciężka praca były inspiracją dla wielu z nas. Michał udowadnia, że można osiągnąć sukcesy zarówno w pracy, jak i w sporcie, poprzez poświęcenie i wytrwałość. Na zawodach rangi mistrzowskiej organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju w trójboju siłowym zdobył Puchar Polski w kategorii wagowej 105kg, zostając przy tym drugim najlepszym zawodnikiem całych mistrzostw.

Na rowerze przez życie

Jazda na rowerze to hobby wielu naszych pracowników, które dostarcza im niezapomnianych przeżyć . Wśród naszych zespołów znajdują się osoby aktywnie startujące w zawodach kolarskich, zdobywające medalowe miejsca i nieustannie podnoszące swoje umiejętności. Największymi osiągnięciami może się pochwalić Ewelina Cieniecka na co dzień pracująca na stanowisku Kierownika Działu Zapewnienia Jakości

Triathlon - wyzwanie dla ciała i ducha

Naszej Firmie nie brakuje również miłośnika triathlonu. Grzegorz biorący udział w triatlonach pokazuje, że równowaga między pływaniem, rowerem i biegiem jest kluczem do sukcesu. Jego wytrwałość i zdolność do pokonywania różnorodnych przeszkód jest inspiracją dla wielu z nas.

Wziął również udział w Mistrzostwach Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą, które są imprezą celebrującą aktywność fizyczną wśród osób chorych na cukrzycę oraz nią zagrożonych

Kobiety z pasją

Właśnie takie kobiety pracują w naszej firmie. Mają pasje, zainteresowania i marzenia, które nadają ich życiu niebywałego koloru. Dopiero akcja z okazji Dnia Kobiet pozwoliła odkryć jak utalentowane, odważne i silne są nasze Koleżanki z pracy.  Jak się okazało nasze koleżanki, z którymi na co dzień współpracujemy realizują się twórczo malując obrazy, tworząc projekty metodą decoupage czy komponując bukiety kwiatowe i ikebany. Inne patrzą zafascynowane w gwiazdy lub pasjonuje je uprawianie sportu, zdobywanie szczytów, taniec artystyczny, manicure, praca w ogródku, podróże małe i duże, książki fantasy, joga, zwierzęta, wycieczki rowerowe, domowe wypieki, szybka jazda motorem i wiele innych dziedzin, które są w kręgu ich zainteresowań. Przedstawione zdjęcia, to inspirujący przegląd różnorodnych pasji kobiet z zespołu Thermoplast

W firmie Thermoplast wierzymy, że pasje i zainteresowania naszych pracowników wnoszą nie tylko radość i motywację do pracy, ale także przyczyniają się do naszych wspólnych sukcesów. To one tworzą wyjątkową atmosferę i sprawiają, że Nasza Firma jest miejscem, w którym warto budować karierę.

Jeśli marzysz o pracy z ludźmi pełnymi pasji i energii, to teraz jest czas, aby do nas dołączyć. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszego inspirującego zespołu!