Specjalista ds. Bezpieczeństwa Środowiska i Infrastruktury

Podstawowe informacje

Stanowisko pracy:

Miejsce pracy:

Libiąż, ul. Wilcza 3

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

Wykształcenia wyższego kierunkowego (w tym licencjat), z zakresu ochrony środowiska
3-letniego doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym z branży chemicznej lub przetwórstwa tworzyw sztucznych
Praktycznej znajomości przepisów ochrony środowiska naturalnego oraz infrastruktury wynikających z obowiązujących uregulowań prawnych

Zakres obowiązków:

OCHRONA ŚRODOWISKA
Organizacja i koordynacja działań pracodawcy w zakresie ochrony środowiska, wynikających z obowiązujących aktów prawnych
Organizacja i koordynacja działań pracodawcy w zakresie wdrażania zasad dotyczących zarządzania niebezpiecznymi substancjami chemicznymi
Zarządzanie procesem monitorowania i dokumentowania obiegu odpadów
Obsługa systemu bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami - BDO
Prowadzenie rejestrów i składania sprawozdań do KOBiZE
Nadzór i zarządzanie gospodarką wodną
Współpraca z organami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska
Naliczanie i prowadzenie ewidencji opłat za korzystanie ze środowiska

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFRASTRUKTURY
Organizacja i koordynacja działań pracodawcy w zakresie zarządzania utrzymaniem i remontami obiektów budowlanych
Nadzór nad wykonywaniem planowych przeglądów, uzupełnianie informacji w książkach obiektów budowlanych
Planowanie i koordynacja realizacji planów naprawczych wynikających z bieżącego utrzymania infrastruktury oraz wykrytych podczas kontroli niezgodności
Udział w przygotowaniu koncepcji rozwojowych oraz planowaniu budżetów nowych inwestycji

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania składający się z pensji zasadniczej, premii i dodatków wynikających z przepisów prawa pracy
nowoczesną formę wdrażania pracowników do pracy
atrakcyjny pakiet socjalny - karty podarunkowe, dopłata do paliwa za dojazdy powyżej 15km, ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny, możliwość korzystania z zajęć sportowych futsal
dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i osób towarzyszących

Aplikujesz na ogłoszenie:

Libiąż

    Załącz plik (format *.doc lub *.pdf i rozmiarze do 2 MB):

    Załącz plik CV * (możesz dodać maksymalnie 1 plik, do 2 MB)