Regionalny Menadżer Sprzedaży Eksportowej

Podstawowe informacje

Stanowisko pracy:

Miejsce pracy:

Libiąż, ul. Wilcza 3

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikacje podczas spotkań z klientami – WARUNEK KONIECZNY
wykształcenia kierunkowego technicznego
co najmniej 2 letniego doświadczenia w sprzedaży na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych – doświadczenie sprzedażowe w firmie wytwarzającej metodą ekstruzji będzie dodatkowym atutem
zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
inicjatywy i kreatywności

Zakres obowiązków:

realizacja planów sprzedażowych dla profili wytwarzanych metodą ekstruzji, na podległych rynkach eksportowych
utrzymywanie kontaktów z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
udział w targach i wystawach branżowych

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania składający się z pensji zasadniczej i premii uzależnionej od uzyskiwanych wyników
możliwość pracy zdalnej
wyposażenie stanowiska pracy adekwatne do zajmowanego
nowoczesną formę wdrażania pracowników do pracy
atrakcyjny pakiet socjalny - karty podarunkowe, ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny, możliwość korzystania z zajęć sportowych futsal
dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i członków rodzin

Aplikujesz na ogłoszenie:

Regionalny Menadżer Sprzedaży

Libiąż

    Załącz plik (format *.doc lub *.pdf i rozmiarze do 2 MB):

    Załącz plik CV * (możesz dodać maksymalnie 1 plik, do 2 MB)