INŻYNIER PRODUKCJI

Podstawowe informacje

Stanowisko pracy:

Inżynier produkcji

Miejsce pracy:

Libiąż, ul. Wilcza 3

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

Wykształcenia wyższego (min. licencjat), na kierunku mechanika, automatyka, zarządzanie produkcją
Co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym w dziale produkcji lub technologicznym – doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
Znajomości koncepcji zarządzania Lean Management i narzędzi typu Kaizen, TPM, 5S,
Umiejętności zarządzania czasem i zespołem pracowników
Umiejętności sprawnego podejmowania decyzji
Odpowiedzialności
Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Zakres obowiązków:

Bieżący nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego
Optymalizacja procesu produkcyjnego w zakresie wydajności, jakości i bezpieczeństwa
Realizacja ustalonych wskaźników (KPI) produkcyjnych
Zarządzanie niewielkim (15-20 osób) zespołem produkcyjnym

Oferujemy:

Nowoczesny program wdrożeniowy oraz cykl szkoleń
Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego, powiązanego ze wzrostem wynagrodzenia
Karty podarunkowe,
Dopłata do paliwa za dojazdy powyżej 30km
Korzystanie z zajęć sportowych (futsal)
Dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i osób towarzyszących (języki: angielski, niemiecki i hiszpański)
Możliwość skorzystania z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
Ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny
Wynagrodzenie w przedziale 8 000zł – 10 000zł

Aplikujesz na ogłoszenie:

Inżynier Produkcji

Libiąż

    Załącz plik (format *.doc lub *.pdf i rozmiarze do 2 MB):

    Załącz plik CV * (możesz dodać maksymalnie 1 plik, do 2 MB)