Operator produkcji

Podstawowe informacje

Stanowisko pracy:

Opertator produkcji

Miejsce pracy:

Libiąż, ul. Wilcza 3

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

Sprawność manualna
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Dyspozycyjność
Sumienność w wykonywaniu zadań
Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie w dziale produkcji
Chęć rozwoju i nauki

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac na linii produkcyjnej
Obsługa oprzyrządowania maszyn produkcyjnych
Pakowanie produktów wytwarzanych w procesie produkcyjnym
Prowadzenie wpisów w dokumentacji produkcyjnej

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania składający się z:

  • pensji zasadniczej, w przedziale od 4.300 PLN do 5.000 PLN
  • premii, w przedziale od 300 PLN do 800 PLN (uzależniona od uzyskiwanych wyników)
  • dodatków wynikających z przepisów prawa pracy
nowoczesną formę wdrażania pracowników do pracy
atrakcyjny pakiet socjalny - karty podarunkowe, dopłata do paliwa za dojazdy powyżej 15km, ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny, możliwość korzystania z zajęć sportowych futsal
dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i osób towarzyszących

Aplikujesz na ogłoszenie:

Operator Produkcji

Libiąż

    Załącz plik (format *.doc lub *.pdf i rozmiarze do 2 MB):

    Załącz plik CV * (możesz dodać maksymalnie 1 plik, do 2 MB)