Kierownik Sprzedaży Profili Technicznych

Podstawowe informacje

Stanowisko pracy:

Miejsce pracy:

Libiąż, ul. Wilcza 3

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

wykształcenie wyższe (licencjat) na kierunku technicznym/chemicznym
co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych - profile z tworzyw sztucznych, mieszanki i granulaty PVC
doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem sprzedażowym
znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Zakres obowiązków:

realizacja targetu sprzedażowego
planowanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu na nowych i istniejących rynkach
poszukiwanie nowych rynków i klientów
utrzymywanie i budowanie relacji z klientami
zarządzanie zespołem sprzedażowym

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania składający się z pensji zasadniczej i premii uzależnionej od uzyskiwanych wyników
możliwość pracy zdalnej
wyposażenie stanowiska pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
nowoczesną formę wdrażania pracowników do pracy
atrakcyjny pakiet socjalny - karty podarunkowe, ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny
dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i członków rodzin

Aplikujesz na ogłoszenie:

Libiąż

    Załącz plik (format *.doc lub *.pdf i rozmiarze do 2 MB):

    Załącz plik CV * (możesz dodać maksymalnie 1 plik, do 2 MB)