Dyrektor Sprzedaży

Podstawowe informacje

Stanowisko pracy:

Miejsce pracy:

Libiąż, ul. Wilcza 3

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

Wykształcenia wyższego kierunkowego – ekonomia, zarządzanie/marketing lub studia techniczne
Co najmniej 2 letniego doświadczenia w strukturach sprzedażowych firmy produkcyjnej, na stanowisku menadżerskim, związanym z zarządzaniem zespołem - doświadczenie w pracy w firmie związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
Dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
Zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
Zdolności przywódczych i analitycznych
Inicjatywy i kreatywności

Zakres obowiązków:

Tworzenie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych firmy
Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie istniejących kontaktów biznesowych
Ocena potrzeb klientów – wybór właściwych strategii działania
Zwiększanie efektywności strategii sprzedażowych, poprzez zarządzanie ofertą handlową
Zarządzanie pracą podległego zespołu sprzedażowego
Analiza danych i otoczenia biznesowego, kreowanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedażową
Współpraca z Zarządem i kierownikami liniowymi innych komórek organizacyjnych

Oferujemy:

Atrakcyjny system wynagradzania składający się z pensji zasadniczej i premii uzależnionej od uzyskiwanych wyników
Wyposażenie stanowiska pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
Nowoczesną formę wdrażania pracowników do pracy
Atrakcyjny pakiet socjalny - karty podarunkowe, ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny, możliwość korzystania z zajęć sportowych futsal
Dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i osób towarzyszących

Aplikujesz na ogłoszenie:

Libiąż

    Załącz plik (format *.doc lub *.pdf i rozmiarze do 2 MB):

    Załącz plik CV * (możesz dodać maksymalnie 1 plik, do 2 MB)