Technolog

Podstawowe informacje

Stanowisko pracy:

Technolog

Miejsce pracy:

Libiąż, ul. Wilcza 3

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

Wykształcenia wyższego technicznego z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii chemicznej lub inżynierii materiałowej
Pożądane 2-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym zajmującym się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych
Zalecane praktyczne doświadczenie w czynnym wprowadzaniu nowych produktów do produkcji
Bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office
Znajomości koncepcji zarządzania Lean Management i narzędzi typu KAIZEN, TPM, 5S

Zakres obowiązków:

Czynny udział w realizacji projektów wdrożeniowych – od pomysłu do realizacji – w aspekcie opracowania technologii produkcji, w tym norm technologicznych z uwzględnieniem kosztu wytworzenia i efektywności procesu
Udział w wyborze oraz testach nowych i alternatywnych materiałów i surowców
Organizacja i monitorowanie badań, testów jakościowych i trwałościowych nowych produktów
Optymalizacja i zwiększanie efektywności procesu produkcyjnego wytłaczania
Komunikacja i współpraca z innymi działami uczestniczącymi w realizacji projektów rozwojowych, optymalizacyjnych i produkcyjnych

Oferujemy:

Atrakcyjny system wynagradzania składający się z pensji zasadniczej, premii i dodatków wynikających z przepisów prawa pracy
Nowoczesną formę wdrażania pracowników do pracy
Atrakcyjny pakiet socjalny - karty podarunkowe, dopłata do paliwa za dojazdy powyżej 15km, ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników i członków rodziny, możliwość korzystania z zajęć sportowych futsal
Dostęp do platformy do nauki języków obcych dla wszystkich pracowników i osób towarzyszących
Możliwość skorzystania z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
Oferujemy wynagrodzenie całkowite w przedziale od 5.500 do 7.500 PLN

Aplikujesz na ogłoszenie:

Technolog

Libiąż

    Załącz plik (format *.doc lub *.pdf i rozmiarze do 2 MB):

    Załącz plik CV * (możesz dodać maksymalnie 1 plik, do 2 MB)