PROFILS DE MEUBLES


SOLUTIONS MODERNES POUR LES MEUBLES

Wykończenia mebli są niezwykle ważne ze względu na ich estetykę i funkcjonalność. Aby spełniało ono swoje zadania, powinno też być precyzyjnie dobrane pod względem kształtu oraz wzornictwa. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo rozmaite listwy meblowe wykończeniowe oraz profile meblowe w szerokim wyborze wzorów, kolorów oraz przeznaczenia. Za ich pomocą każda szafka, szafa, regał czy element zabudowy zyskają dodatkowe walory.

LES MEILLEURES SOLUTIONS

LES MEILLEURES
SOLUTIONS

Nos profilés de meubles sont des éléments de finition indispensables pour les meubles. Des solutions modernes, les dernières tendances et des couleurs parfaites ainsi que la plus haute qualité des profils de meubles ont renforcé la position forte de Thermoplast sur le marché.

DIFFÉRENTES MÉTHODES DE COLORATION

DIFFÉRENTES MÉTHODES
DE COLORATION

coloré en masse

imprimé

déjoué

LARGE GAMME DE L'ASSORTIMENT

LARGE GAMME
DE L'ASSORTIMENT

Le PVC dur et souple est utilisé pour la production de profilés pour l'industrie du meuble.

Nous disposons d'une très large gamme de profilés de finition pour meubles, tant au niveau de la gamme que de la gamme de couleurs.


Obrzeża PVC

Konstrukcja mebli wymaga przycinania płyt do wymaganej wielkości ścian bocznych, blatów czy frontów. Surowe krawędzie są narażone na uszkodzenia i nie dodają atrakcyjności gotowej konstrukcji. Nasze obrzeża PCV pozwolą to zmienić. Oferujemy listwy wykończeniowe do mebli wykonane z PCV i ABS. Są one dostępne w wielu wariantach wymiarowych, a także w różnych wzorach i kolorach. Listwy meblowe PCV sprawdzą się na krawędzi blatu kuchennego czy elementu zabudowy.

Listwy wykończeniowe do mebli przyblatowe

Montaż blatu kuchennego czy łazienkowego wymaga dodatkowego zabezpieczenia krawędzi styku z powierzchnią ściany. W tej roli doskonale sprawdzi się przyblatowa listwa wykończeniowa do mebli. Proponowane przez nas profile wykończeniowe PCV dobrze dopasowują się do narożników. Tworzą estetyczne wykończenie zabudowy i chronią szczeliny przed gromadzeniem się zanieczyszczeń, podnosząc poziom higieny. Polecamy profile PCV w wielu kolorach i wymiarach.

Cokoły meblowe

Wykończenia do mebli obejmują również strefę kontaktu konstrukcji z podłogą. W przypadku szafek umieszczonych na nóżkach czy szerokich bokach pod spodem pozostaje pusta przestrzeń. Jest ona nie tylko mało estetyczna, ale też sprzyja wpadaniu przypadkowo upuszczanych przedmiotów czy gromadzeniu się zanieczyszczeń. Cokoły meblowe pozwalają zakryć tę przestrzeń, integrując dolną krawędź szafki z podłogą.

Rolety meblowe

Elementy wykończeniowe do mebli w nowoczesnym stylu mogą przyjmować nietypowe formy. Przykładem takich produktów są proponowane przez nas rolety meblowe. Idealnie zastępują one nie tylko drzwiczki, ale całe ściany konstrukcji, tworząc funkcjonalne systemy otwierania i zamykania. W asortymencie mamy zarówno pojedyncze profile, jak i gotowe zestawy przystosowane do otwierania w pionie lub poziomie.

Profile wykończeniowe C i T

Ochrona krawędzi mebli przed uszkodzeniem na skutek uderzeń czy tarcia poprawia ich estetykę i przedłuża żywotność. Do takich celów można wykorzystać listwy wykończeniowe meblowe, jednak znacznie lepsze efekty zapewniają profile PCV do mebli. Obejmują one krawędzie płyty, chroniąc nie tylko jej bok, ale też wrażliwe narożniki. Produkujemy i dystrybuujemy elementy w dwóch kształtach – profil T PCV oraz profil C z tego materiału. Oba modele są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Profile uszczelniające 

Trwałość zabudowy kuchennej czy łazienkowej zależy od jej zabezpieczenia przed wnikaniem wilgoci. Uszczelniające profile wykończeniowe pomagają w uzyskaniu odpowiednich warunków, zastępując pod tym względem mniej praktyczny silikon. Nasze produkty są bezbarwne, dzięki czemu nie wpływają na estetykę zabudowy, integrując się z każdym typem i wzorem szafek. Profile ANTYSILIKON sprawdzają się też na łączeniach wanien i umywalek ze ścianą.

Profile montażowe

Wykonywanie zabudowy meblowej o dużej powierzchni często wymaga łączenia płyt w jednej płaszczyźnie. Do tego celu proponujemy Państwu profile PCV do mebli o przeznaczeniu montażowym. Charakteryzują się one specjalną formą, która pozwala m.in. na umieszczenie obok siebie dwóch płaskich elementów. W sprzedaży mamy profile PCV typu J, H i U, również przyszybowe oraz przeznaczone do zabezpieczania płyt 18 mm.

Uchwyty aluminiowe

Elementy wykończeniowe przeznaczone do mebli są też wykorzystywane w roli uchwytów. Do tego celu służą specjalne listwy wykończeniowe meblowe wykonane z aluminium i mocowane do frontów szafek czy szuflad. Specjalny profil sprawia, że za ich pomocą można wygodnie dostać się do wnętrza. Nasz asortyment obejmuje wiele modeli takich uchwytów, dostępnych w różnych kształtach i kolorach.

SURFACES


NOUS OFFRONS:

  • UNI coloré, lisse, avec différents degrés de brillance,
  • UNI coloré en relief dans divers motifs,
  • Imprimé jusqu'à 4 couleurs (y compris vernis UV, vernis protecteur), lisse ou gaufré,
  • Foiled à chaud (les foils KURZ les plus connus),
  • Foil avec des foils auto-adhésifs résistants (les foils RENOLIT les plus connus),
  • Enduit, peint, Extrudé avec une surface «martelée fine».

THERMOPLAST OFFRE LES SERVICES D'EMBALLAGE SUIVANTS:

DÉCOUPE À LA LONGUEUR, DÉCRIRE, ÉTIQUETAGE, FRAISAGE, PERÇAGE, REVÊTEMENT,
FEUILLAGE, EMBALLAGE ET EXPÉDITION AUX ADRESSES DÉSIRÉES ET BEAUCOUP D'AUTRES ...